Maininfo Products Website Paketfark Sorgula Webticari Siparis Contact Webkural
Arama,Motorları,Kayıt,Seo,Motoruarama motorları kayıt

arama motoru kayıt
Secured Shopping

 

 

arama motoru kayıt

arama motorları kayıt

 

arama motoruna kayıt

 

arama motorları kayıt 

 

Arama Motoruna kayıt- Seo Servisi

Profesyonelkayit neden farklıdır?

Profesyonelkayit, 2004 yılından bu yana statik ve dinamik websiteleri ilgili, arama motorlarına kayıt çalışmalarını başarıyla sürdüren bir firmadır. Amotor ve profesyonel SEO hizmetlerinin bazı firmalar tarafından yeterli bulunmaması nedeniyle, FULL OPTİMİZASYON anlamına gelen BUSINESS-FULL TİCARİ hizmet amacıyla bu site hizmet vermektedir. Özellikle internet üzerinden SEO tecrübeleri ve bu konudaki referansları ile başarılarını sürekli artırmaktadır . Dünya çapında yer alan milyarlarca web sayfası arasında bilinmek, ziyaret edilebilmek ve dahada önemlisi web sayfalarının içermiş olduğu hizmet ve ürünlerin tüm dünyada tanıtımını sağlamak adına ciddi ve gayret isteyen bir çizgide emin adımlarla ilerlemektedir. Web sayfalarının sadece tasarım bakımından öneminin değil bunun yanısıra popüleritesinin dahada büyük önem arzettiği günümüz rekabet piyasasında, firmaların birer şubesi olan web sayfalarının gerçek mahiyette verim veren birer kaynak haline getirilmesi yolunda kendisini geliştiren Profesyonelkayit, optimizasyonda kalitede dünya standartlarınıda beraberinde götürmekten taviz vermemektedir. Müşterilerin daha kolay anlamasi bakımından,Ekonomik paketler veya diğer deyişle CLASSIC anlamına gelen diğer tüm çalışmalardan farklı bir çalışma şeklidir. Seo hizmetlerimizden olan, arama motoruna kayıt sadece hizmetimizn bir parçasıdır.

Sadece hizmet ve ürün amaçlı web sayfaları değil bu sayfaların arama motorlarına kaydı ve dünya çapında büyük arama motorları içerisinde gerekli arama terimleri ile arandıklarında sektörel alanlarına paralel olarak popüleriteyi sağlayan, destek web teknoloji firmalarınında internet üzerinde birçok alanda uzmanlaşarak çoğaldığını kolaylıkla web sayfalarını inceleyerek görebiliriz. Profesyonelkayit işte bu parallelikteki web hizmeti sağlayan teknolojiler arasındada başarıları ve kendini yenileyerek gelişmesi ile üst sıralarda yeralmaktadır. Herzaman geriden takip eden değil ileriye bakarak ilk olmaya çalışan bir felsefe ile sektörün öncülerinin ve kurucularının yer aldığı batı dünyasıyla eş zamanlı olarak ileri teknolojisini hizmet verdiği bireylere aktarmaktan onur duymaktadır. Arama Motoruna Kayıt servisimiz türkçe, ingilizce ve almanca kayıtlarda başarı ile hizmet vermektedir.

Profesyonelkayit açılmış olduğunuz sanal alem rekabet ortamında sizide ön sıralara taşımak için projeler üretmek, profeyonel WEBMASTER olan OPTİMİZATÖR'lerin işidir. Optimizatör-SEO- ile normal webmaster adı altında windowsda değişik program yapmayı veya windowsu onarmayı bilen kişilerede aynı ad verilmesi firmaların kafasında karışıklık yaratmaktadır. Firmamızı diğer firmalarla kıyaslarken referanlarımıza ve paketlerde neler teklif ettiğimize çok dikkat etmelisiniz. Porfesyonelliğin ilerisi olan FULL TİCARİ PAKETLERİMİZ diğer tüm firmalardan ayırıcı özelliklerimizi dikkkatlice incelemeniz menfaatinize olacaktır.

Arama Motoruna Kayıt'dan önce ,
Websitenizin XML Site Haritası;
Site haritanızı, kendiniz bir scriptle ya da internetteki ücretsiz araçlarla oluşturarak sitemap.xml adıyla ana klasörünüze koyabilirsiniz. Eğer farklı bir yer ve ad ile kaydetmiş iseniz aşağıdaki satırı robots.txt dosyanıza ekleyerek tam adını ve yerini belirtebilirsiniz.

Neden XML dosya biçimi,
Google,Yahoo,Bing(Msn),Altavista gibi büyük arama motorları ortak karar sonucu bu dosay türünü kabul etmişlerdir. Nedeni ise, spider-robot tarafından Arama Motoruna Kayıt başvurusundam sonra ilk baktığı iki yerden (xml ve robots.txt) biri olup,hafızasına aldığı dosyadır.Şayet, web sitenizde bu iki dosya yok ise, ratsgele ve çok geç olarak web sayfalarınız indexe alınır. Bu dosyanın ana klasörünüzde olması önemlidir. Eğer yeri açıkça belirtilmemişse arama motorları ilkin ana klasörünüzde sitemap.xml dosyasını ararlar. Site haritanızı sitemap.xml adıyla ana klasörünüze koyarak henüz bilmediğiniz başka arama motorlarının da sitenizi keşfetmesini kolaylaştırmış olursunuz.

XML site haritası formatı Örnek bir sitemap.xml dosyası aşağıdaki gibidir. Yahoo ve Google gibi profesyonel arama motorları web site sahibinin önceliklerine uymak amacıyla varsa bu dosyayı kullanır. Bu XML biçimindeki dosyada sitenizdeki her bir sayfa son değiştirilme tarihi, değişme sıklığı ve taranma önceliği bilgisi ile belirtilerek zamandan çok büyük tasarruf sağlanır. Site haritaları arama motorlarına normal URL eklemekten farklı bir yolla bildirilir. Eğer arama motorlarının site ekleme sayfalarına sitemap.xml dosyanızı tanıtmaya çalışırsanız sadece hata mesajı alırsınız. Bu sebeple, yukarıda belirtildiği gibi robots.txt dosyanızın içine arama motorlarının bulabilmesi için Site haritası dosyanızın yerini işaret edebilirsiniz. Bunun için robots.txt dosyanıza aşağıdaki satırın eklenmesi yeterlidir:
Sitemap: www.fmsporlive.com/forum/sitemap/forum_sitemap.php Site haritanızı robots.txt dışında bir yolla göndermek için ise aşağıdaki tabloda yer alan URL'leri son kısmına kendi sitemap.xml dosyanızın URL'sini ekleyerek oluşan URL'yi wget ya da curl ile bir program içinden çağırabilir. Arama motoruna Kayıt başvurusu öncesi SEO-Webmasterin yapması gerekn kurallradan bazılarını izah etmeye çalıştık.

Dinamik Sitelerin -Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motorları Optimizasyonu öncesi, webmasterların yaptığı web sitesi tasrim ve dizayni hakkında bilmesi gerekenleri açıklamaya çalışacağız. Web sitelerinin genis capli ve cok karisik buyumesiyle, firmalar yuzlerce veya binlerce web sayfasini yonetmede yardmci olmasi acisindan dinamik yayinlama sistemi kullanmaya basladilar. Firmalar tarafndan secilen populer Editor Programlari Macromedia, Vignette, Microsoft ve Broadvision cok genis captaki dosya icerikleri bir veritabani icerisine yerlestirip yayinlama ve yonetim imkan saglarlar. Web siteleri dinamik yayinlama kullandiklarinda bir web sayfasi bir kullanci tarafndan talep edilmedgii surece o dosya-sayfasi gorulemez. Bu da o dosyasin klasor icersinde oldugunun onu tamamlayan resim vs baska bir klasorde oldugunu gosterir. Bu tur dinamik siteler genellikle e-ticaret sitelerince tercih edilmektedir. Googlebot icin bu tur siteler ancak HIT-Trafigi, diger deyisle tiklanma-ziyaretci girisi fazla oldugunda deger kazanir. Aksi halde sayfalarinin calisma bicimi, uzantilarinin duz html yazi olmamasi nedeniyle, acilan sayfa altinda herseyi crawl edip indexe eklemek zor olmaktadir. Hatta aylarca surebilmektedir.

Bu icerik yonetim programlari web tarayicisina bilgi sunarken baska konularda bazi zorluklar icermektedirler. Bunun en onenli nedeni dosya icersinden sayfa resim vs gibi bilgilerin baska baska dosya klasoru icersinden "toplama" yontemiyle bir araya gelmesidir.

Bir arama motoru dinamik link okumayi denediginde, siklikla dinamik yayin sistemi bir sayfa olusturuncaya kadar bir durdurulma ile karsilasirlar. Cunku, crawl edip indexe alacagi sayfa kodu altinda degil, fakli dosyalar icinde olmasindan kaynaklanir. Bu da arama motorunun siteyi cok da kolay bir bicimde yakalayip listeleyememesi anlamina gelir. Bunun manası web sitenizin cok az sayida sayfasinin indexlenecegi sonucuna gider. Daha az siklikta arama sonuclarinda gorunmenize sebep olur. Profeyonelkayıt ekibi; arama motorları kayıt ve öncesi arama motorları optimizasyonu işlerinin ciddiliğini ispatlamak için bu uyarıları, yapmak gereğini duymuştur. Bu tur websiteleri, sadece birkac buyuk arama motoru tarafndan listelenir. Diger cogu index arama motoru icin;arama motoru optimizasyonu bu tur siteler icin sadece ilk ve tam duzgun harflerle yazlabilen sayfalar icin yapilabilmektedir.

Cogu insan tarafindan anlasilmakta gucluk cekilen bir olay da arama motorlarinin sitelere giriste bir cok giris noktasi kullanmasidir. Insanlarin siklikla buldugu ana sayfaniz bunlardan biriyken, bir cok sayfasi listelenmis websiteleri kendi sitelerine konulan derin sayfalarinada trafik cekecektir. Arama Motoru Optimizasyonu uzman seo tarafindan yapildigi takdirde daha cok website sayfasi ziyaretcilere index-crawl sonucu google vs. arama kelimlerinde (search keywords) cikacaktir. Bu tur sayfalari arama motorlari optimizasyonu da zordur. Hatta tek sayfa-dosya icersinden butun sayfalar ayni metetaglari kullanmak zorundadir.

Bu index.php ana sayfalari kullanici cekerler ancak boyle kullancilar bilgi ararlar ve belirli yerlere bakarlar. Arama terimleri ancak profesyonel ve uzun yillarin deneyim ve birikiminde yapilacak uygulamarla arama motoru optimizasyonu isinde basari saglar. Biraz daha halk dilinde anlatirsak; Konusma dilinde kullanilan ile arama kelimleri dizilisi birbirinden coook farklidir demek daha dogrusudur. Arama Motorları optimizasyonu sistemine uygun tasarlanmış web siteleri bu konularda sorun yaşamaz.

Eger dinamik yayinlama izahatlarinizin arama motorlarinda gorunmesi kolay olsaydi, cok sayida kalilteli ziyaretci sitenizi bulabilecekti!!. Ve bunun sonucunda arama motorlarindan hit-trafik bekleyen ve cok sayidaki siteler icin bu cok onemlidir. Cok iyi bir link mimarisi bu isin cozumunde size yardmci olur. Bunun da en onemli ve tek yolu sitemap.xml dosyasinin her urun veya link eklendiginde tekrar alinip servera upload edilmsini gerektirir. Fakat statik xml ile dinamik xml arasinda da cook buyuk farklar vardir. Bunun ana sebebi sayfayi gosteren link sistemidir. Duz thml olmadigi icin karisik harf ve isaretler nedeniyle indexlenmeyi zorlastirici etkisi vardir. Tum hizmetlerimiz arasında , arama motorları optimizasyonu icin bu konuya özel önem vermekteyiz.

Bing Search Submit veya Index Connect gibi odemeli katilim programlari sizin istediiniz listeleme icin veritabanlarna sizi eklemeyi garanti ederler. Bu sitenizin yakalama ile eklenmeyeceini gosterir ve hangi bilgilerin yuzey altnda oldugu tahmin edilebilir. Yahoo directory siteside yuksek ucret karsiligi bu tur hizmet vermektedir.

Dinamik yayinlama sistemi asla sizi kolay bulma imkani olan kullanicilar icin engelleyici bir yapiya sahip olmamalidir. Bu ancak web site tasrimini yapan webmaster tarafindan yapilabilir. Eger dinamik yayinlama sistemi kullaniyor iseniz, tam olarak arama motoru sizi derinlemesine gorme imkanina sahip olamayabileceklerini bilmeye ihtiyaciniz var. Bunun icin en iyi yol Marketleap's Search Engine Index Count aracini kullanmaktir. Bu size sitenizin buyuk arama motorlarinda kac sayfasinin listelendigini gosterecektir. Birkez bu gun itibariyle ne kadar listelendiinizi gorudunuzde, ihtiyaciniz olan seye kac icerik sayfanizin bulundugunu bilmek olacaktir. Arama Motoru optimizasyonu ile hizmet paketlerimiz arasında olan site haritasını web sitesine ekleyerek bu işlemi basitleştiriyoruz. Aksi halde dinamik sitelrinin hangi ve kac sayfadan ibaret oldugu, robot dosyasinda bile tam olarak gosterilemez. Bunun da en buyuk zorlugu, siteye urun vs eklendiginde site haritasininda yenilenmek zorunda olusudur.

Karisik HTML eklentileri destegine baglanti yaplmamis yerlerde , yeniden formalize edilmis HTML versiyonlari birinci sirada ihtiyac gibi hissedilir . World Wide Web icerigi simdilerde cok sayida cihaz (mobil cihazlar gibi ) icin yayin ihtiyaci vardir ve bu geleneksel masa st bilgsayarlarn mantigindan cok uzaktir. Pratik olarak, bununla birlikte, bu tip cihazlar iin HTML destek tarayicilar ortaya cikmistir ve bu masast tarayclarna eklenmis olan ve genis Pazar payina sahip Internet Explorer ile olan XHTML desteginden daha hizli olmaktadir.

 

 


 

arama motoruna kayıt

 

arama motoru kayıt

DOUBLE Security

arama motoruna kayıt

arama motorları kayıt

 

 

   

.Home..|Toppozisyon|.Web Kayit.| Bronz Paket.|.Gumus Paket..|.Gold Paket...Platin Paket..Paket Fark.|Sorgu|.Kurallar.|.Extra Kayit..Iletisim..Linkpartner|Resources.|Site Kural..Reference


arama motoruna kayıt
internetten KREDI kartinizla alisverisinizi GUVENLE yapabilirsiniz

arama motoruna kayıt

 

 
arama motoruna kayıt
Bu sitede alışveriş sayfaları
128 bit SSL koruma altında ShopFactory e-commerce
software tarafından oluşturulmuştur.