Maininfo Products Website Paketfark Sorgula Webticari Siparis Contact Webkural
Arama,Motorları,Kayıt,Seo,Motoruarama motorları kayıt

arama motoru kayıt
Secured Shopping

 

 

arama motoru kayıt

arama motorları kayıt

 

arama motoruna kayıt

 

arama motorları kayıt 

 

Arama Motoruna kayıt- Seo Servisi

Profesyonelkayit neden farklıdır?

Profesyonelkayit, 2004 yılından bu yana statik ve dinamik websiteleri ilgili, arama motorlarına kayıt çalışmalarını başarıyla sürdüren bir firmadır. Amotor ve profesyonel SEO hizmetlerinin bazı firmalar tarafından yeterli bulunmaması nedeniyle, FULL OPTİMİZASYON anlamına gelen BUSINESS-FULL TİCARİ hizmet amacıyla bu site hizmet vermektedir. Özellikle internet üzerinden SEO tecrübeleri ve bu konudaki referansları ile başarılarını sürekli artırmaktadır . Dünya çapında yer alan milyarlarca web sayfası arasında bilinmek, ziyaret edilebilmek ve dahada önemlisi web sayfalarının içermiş olduğu hizmet ve ürünlerin tüm dünyada tanıtımını sağlamak adına ciddi ve gayret isteyen bir çizgide emin adımlarla ilerlemektedir. Web sayfalarının sadece tasarım bakımından öneminin değil bunun yanısıra popüleritesinin dahada büyük önem arzettiği günümüz rekabet piyasasında, firmaların birer şubesi olan web sayfalarının gerçek mahiyette verim veren birer kaynak haline getirilmesi yolunda kendisini geliştiren Profesyonelkayit, optimizasyonda kalitede dünya standartlarınıda beraberinde götürmekten taviz vermemektedir. Müşterilerin daha kolay anlamasi bakımından,Ekonomik paketler veya diğer deyişle CLASSIC anlamına gelen diğer tüm çalışmalardan farklı bir çalışma şeklidir. Seo hizmetlerimizden olan, arama motoruna kayıt sadece hizmetimizn bir parçasıdır.

Sadece hizmet ve ürün amaçlı web sayfaları değil bu sayfaların arama motorlarına kaydı ve dünya çapında büyük arama motorları içerisinde gerekli arama terimleri ile arandıklarında sektörel alanlarına paralel olarak popüleriteyi sağlayan, destek web teknoloji firmalarınında internet üzerinde birçok alanda uzmanlaşarak çoğaldığını kolaylıkla web sayfalarını inceleyerek görebiliriz. Profesyonelkayit işte bu parallelikteki web hizmeti sağlayan teknolojiler arasındada başarıları ve kendini yenileyerek gelişmesi ile üst sıralarda yeralmaktadır. Herzaman geriden takip eden değil ileriye bakarak ilk olmaya çalışan bir felsefe ile sektörün öncülerinin ve kurucularının yer aldığı batı dünyasıyla eş zamanlı olarak ileri teknolojisini hizmet verdiği bireylere aktarmaktan onur duymaktadır. Arama Motoruna Kayıt servisimiz türkçe, ingilizce ve almanca kayıtlarda başarı ile hizmet vermektedir.

Profesyonelkayit açılmış olduğunuz sanal alem rekabet ortamında sizide ön sıralara taşımak için projeler üretmek, profeyonel WEBMASTER olan OPTİMİZATÖR'lerin işidir. Optimizatör-SEO- ile normal webmaster adı altında windowsda değişik program yapmayı veya windowsu onarmayı bilen kişilerede aynı ad verilmesi firmaların kafasında karışıklık yaratmaktadır. Firmamızı diğer firmalarla kıyaslarken referanlarımıza ve paketlerde neler teklif ettiğimize çok dikkat etmelisiniz. Porfesyonelliğin ilerisi olan FULL TİCARİ PAKETLERİMİZ diğer tüm firmalardan ayırıcı özelliklerimizi dikkkatlice incelemeniz menfaatinize olacaktır.

Arama Motoruna Kayıt'dan önce ,
Websitenizin XML Site Haritası;
Site haritanızı, kendiniz bir scriptle ya da internetteki ücretsiz araçlarla oluşturarak sitemap.xml adıyla ana klasörünüze koyabilirsiniz. Eğer farklı bir yer ve ad ile kaydetmiş iseniz aşağıdaki satırı robots.txt dosyanıza ekleyerek tam adını ve yerini belirtebilirsiniz.
Neden XML dosya biçimi,
Google,Yahoo,Bing(Msn),Altavista gibi büyük arama motorları ortak karar sonucu bu dosay türünü kabul etmişlerdir. Nedeni ise, spider-robot tarafından Arama Motoruna Kayıt başvurusundam sonra ilk baktığı iki yerden (xml ve robots.txt) biri olup,hafızasına aldığı dosyadır.Şayet, web sitenizde bu iki dosya yok ise, ratsgele ve çok geç olarak web sayfalarınız indexe alınır. Bu dosyanın ana klasörünüzde olması önemlidir. Eğer yeri açıkça belirtilmemişse arama motorları ilkin ana klasörünüzde sitemap.xml dosyasını ararlar. Site haritanızı sitemap.xml adıyla ana klasörünüze koyarak henüz bilmediğiniz başka arama motorlarının da sitenizi keşfetmesini kolaylaştırmış olursunuz.

XML site haritası formatı Örnek bir sitemap.xml dosyası aşağıdaki gibidir. Yahoo ve Google gibi profesyonel arama motorları web site sahibinin önceliklerine uymak amacıyla varsa bu dosyayı kullanır. Bu XML biçimindeki dosyada sitenizdeki her bir sayfa son değiştirilme tarihi, değişme sıklığı ve taranma önceliği bilgisi ile belirtilerek zamandan çok büyük tasarruf sağlanır. Site haritaları arama motorlarına normal URL eklemekten farklı bir yolla bildirilir. Eğer arama motorlarının site ekleme sayfalarına sitemap.xml dosyanızı tanıtmaya çalışırsanız sadece hata mesajı alırsınız. Bu sebeple, yukarıda belirtildiği gibi robots.txt dosyanızın içine arama motorlarının bulabilmesi için Site haritası dosyanızın yerini işaret edebilirsiniz. Bunun için robots.txt dosyanıza aşağıdaki satırın eklenmesi yeterlidir:
Sitemap: www.fmsporlive.com/forum/sitemap/forum_sitemap.php Site haritanızı robots.txt dışında bir yolla göndermek için ise aşağıdaki tabloda yer alan URL'leri son kısmına kendi sitemap.xml dosyanızın URL'sini ekleyerek oluşan URL'yi wget ya da curl ile bir program içinden çağırabilir. Arama motoruna Kayıt başvurusu öncesi SEO-Webmasterin yapması gerekn kurallradan bazılarını izah etmeye çalıştık.

 


 

arama motoruna kayıt

 

arama motoru kayıt

DOUBLE Security

arama motoruna kayıt

arama motorları kayıt

 

 

   

.Home..|Toppozisyon|.Web Kayit.| Bronz Paket.|.Gumus Paket..|.Gold Paket...Platin Paket..Paket Fark.|Sorgu|.Kurallar.|.Extra Kayit..Iletisim..Linkpartner|Resources.|Site Kural..Reference


arama motoruna kayıt
internetten KREDI kartinizla alisverisinizi GÜVENLE yapabilirsiniz

arama motoruna kayıt

 

 
arama motoruna kayıt
Bu sitede alışveriş sayfaları
128 bit SSL koruma altında ShopFactory e-commerce
software tarafından oluşturulmuştur.